Hakkımızda

1959 yılında Konya Ereğli’de bir akaryakıt istasyonu ile hizmet vermeye başlayan ve aile şirketi olarak kurulan Demireller Grubu, yıllar içerisinde büyüyerek faaliyetlerine devam etmiştir.

Demireller Akaryakıt
1959 yılında Konya Ereğli’de bir akaryakıt istasyonu ile hizmet vermeye başlayan aile şirketi olarak kurulan “Demireller” müşterilerine verdiği güven ve kalite ile çok kısa bir süre içerisinde gelişmeye ve büyümeye başladı. Yatırımlarına Konya Ereğli’de başlayan Demireller aile şirketi bu bölgede stratejik iş kollarını her geçen gün daha fazla büyüterek; 1964 yılında Ulukışla mevkiinde Çakmak İstasyonunu, 2004 yılında Konya Ereğli’de Ziya Gökalp istasyonunu, 2015 yılında Başmakçı Total (Kuyzey-Güney) istasyonlarını hizmete sundu.

Demireller Nakliye
2004 yılında K1 ve K2 Yetki Belgelerini, 2006 yılında R1 Yetki Belgesini, 2020 yılında da TİO Yetki Belgesini alan Demireller Nakliye özellikle Kamu ve Özel sektöre ait Şeker Fabrikalarının Şeker, Kömür ve Pancar taşımalarını ihale kapsamında kısa sürede ve yüksek tonajda yapmaktadır ve bu çalışmalarına devam etmektedir.

Demireller Madencilik
Demireller’in ikinci kuşak yöneticileri; geleceği gören, gelişme açık, teknolojiyi takip eden ve yenilikçi vizyonlarıyla 2001 yılında yatırımlarına bir yenisini daha ekleyerek boksit ve manyezit madenleri ile bölge ve Türkiye ekonomisine önemli katkı sağlayan Demireller Madencilik şirketini kurdu. Takım çalışması ve geleceğe yönelik vizyonları ile kısa süre içerisinde boksit üretimi ve satışında Türkiye’de lider pozisyona gelmesini sağladı. Demireller madencilik yurt içi satışlarının yanı sıra birçok ülkeye de ihracat gerçekleştirmektedir.

Demireller Çok Amaçlı Salonlar
Toplamda 1800 kişi kapasiteli kapalı ve açık düğün salonu, balo salonu gibi Konya Ereğli’de bir birinden mutlu ve keyifli anlara ev sahipliği yapıyor. Deneyimli kadrosu, teknolojik ve yenilikçi imkanları ile konuklarına unutulmaz hatıralar yaşatan çok amaçlı salonlarımızda ince ayrıntılara sahip kusursuz bir organizasyon hizmeti vermekteyiz.

Mirel Hotel
Kazındığımız deneyimlerin doğrultusunda bölgenin ihtiyacı olan yatırımları yapmaya devam eden Demireller, 2012 yılında Konya Ereğli bölgesinde dört yıldızlı otel projesine başladı. 2014 yılında Ereğli merkezde bulunan bölgenin en yeni ve en konforlu oteli olan dört yıldızlı Mirel Hotel’i hizmete sundu. 7 Katlı ve 65 odadan oluşan Mirel Hotel içerisinde; Toplantı Salonu, Teras Restaurant ve 100 kişi kapasiteli A La Carte Restaurantı ve Balo Salonu ile hizmetlerine devam etmektedir.

Tesisler
Hizmet sektörüne olan yatırımları 2016 yılında da devam eden Demireller; Niğde Ulukışla Başmakçı Dinlenme Tesislerini hizmete sundu. Doğu Akdeniz ve Güney Doğu bölgesinin İç Anadolu ve Batıya geçiş olanağı sağlayan D-21 karayolu üzerinde bulunan Başmakçı Dinlenme Tesisleri misafirlerine keyifli ve konforlu bir mola imkânı sunuyor. Zengin mutfağı ile her daim taze ve sağlıklı olan yemek çeşitleri, hızlı atıştırmalıklar için fastfood bölümü, kendi markamız olan Cafe De Mirel’de kahve çeşitleri ve güler yüzlü personelimiz ile 7/24 hizmetine devam etmektedir.

Mirel Süt
Mirel® Süt Ürünleri A.Ş., Konya-Ereğli Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan fabrikasında, arkasında 60 yıllık iş tecrübesiyle birlikte, 3 kuşak iş hayatında yer alan Demireller grubunun kalite anlayışıyla hizmet vermektedir. Hali hazırda süt ürünlerinde sadece toz olanları (süt tozu ve peynir altı suyu tozu), ayrıca krema ve sadeyağ üretimleri yapılmaktadır.

Firmamız, yaptığı faaliyetlerle bölge ve ülke ekonomisine büyük katkı sağlamaktadır. Yaklaşık 500 kişiye istihdam sağlayan Demireller Grup firmaları, yarım asrı aşkın deneyim ve tecrübeyi arkasına alarak hizmet verdiği sektörlerde müşteri memnuniyetine ve kaliteye önem veren bir kuruluştur. Her şirketinde vizyon ve misyon değerlerini korumayı başarmış, yeniliklerle kendisini sürekli geliştirmiş ve en önemlisi takım çalışmalarına önem vererek büyük başarılara imza atmıştır. Hizmet verdiği sektörlere liderlik eden, personeline ilham veren ve mükemmellik ile katma değerler yaratan Demireller sürdürülebilirlik ve sosyal sorumluluk çerçevesinde en yüksek kalite ve düşük maliyet yaklaşımıyla müşteri beklentilerini aşarak, tüketici taleplerini karşılamaktadır.

Markalarımız

Demireller çatısı altında bulunan markalarımız.